| турнир | регламент | информация | заявка | задачи | класиране |

Untitled Document
Участници
Град
Училище
клас
име на проект
брой точки
1 Павел Неделчев Неделчев Шумен ПМГ "Нанчо Попович" 12 Е-скицник 89
1 Моника Николаева Тошева Шумен СОУ"Сава Доброплодни" 12 Е-скицник 89
2 Павел Даниелов Николов Русе МГ "Баба Тонка" 12 eCounter.bg - Българският уеб анализатор 85
2 Петър Георгиев Георгиев Русе МГ "Баба Тонка" 12 eCounter.bg - Българският уеб анализатор 85
3 Петко Стилиянов Йовчевски Троян СОУ "Васил Левски" 12 Биоразнообразието в България 77
3 Митко Детелинов Динушев Троян СОУ "Васил Левски" 12 Биоразнообразието в България 77
3 Георги Петев Банков Троян СОУ "Васил Левски" 8 3,14 77
4 Любомир Георгиев Георгиев Русе МГ "Баба Тонка" 11 Игра на знание, логика и късмет  74
4 Кирил Миленов Бойчев Русе МГ "Баба Тонка" 11 Игра на знание, логика и късмет  74
5 Атанас Стефанов Желев Шумен ПМГ "Нанчо Попович" 11 Виртуално училище 65
6 Николай Боянов Кулов Шумен ГПЧЕ "Никола Йонков Вапцаров" 8 Tilboo - система за управление на съдържанието 63
6 Карапет Хамлет Абрамян Бургас ПГЕЕ "Константин Фотинов" 8 Web Developers Bulgaria 63
7 Антон Васков Колов Монтана ПМГ "Св. Климент Охридски" 6 "SportMania" 62
8 Борис Валентинов Велчев Троян СОУ "Васил Левски" 11 Visual Basic Lessons 60
9 Веселин Митков Балев Пловдив СОУ "Пейо Крачолов Яворов" 9 Онлайн ИТ самоучител 59
10 Борис Пламенов Митев  Силистра ПГМТ "Вл.Комаров" 10 Повече от 100 чудеса на природата в България 58
10 Танжу Светославов Харитонов Силистра ПГМТ "Вл.Комаров" 10 Повече от 100 чудеса на природата в България 58
10 Иван Ивайлов Лазаров Варна МГ "Д-р П. Берон" 11 " Moto know-how "  58
10 Атанас Мирославов Пенчев Варна МГ "Д-р П. Берон" 11 " Moto know-how "  58
11 Джунейт Ердалов Велиев Русе МГ "Баба Тонка" 11 Мedieval History – кратко пътуване по страниците на историята 57
11 Георги Иванов Иванов Русе МГ "Баба Тонка" 11 Мedieval History – кратко пътуване по страниците на историята 57
11 Радостин Христов Маринов Шумен СОУ "Сава Доброплодни" 6 Образователен портал "История и География" 57
12 Александър Николаев Арамов Габрово ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" 10 v-Lessons - Портал за алтернативно образование 55
12 Божимир Валентинов Маринов Габрово ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" 10 v-Lessons - Портал за алтернативно образование 55
12 Николай Росенов Нанев Русе СОУ "Васил Левски" 10 Училище за JavaScript 55
12 Теодор Красимиров Христов Русе СОУ "Васил Левски" 10 Училище за JavaScript 55
13 Лиляна Гоцева Петкова Благоевград ЕГ"АКАД.Л.СТОЯНОВ" 12 Източници на енергия 52
13 Мирослав Стоянов Савов Брезово СОУ"Христо Смирненски" 12 Опознай България 52
14 Габриел Велизаров Кънев Русе СОУ "Васил Левски" 7 Вашето уеб училище 51
15 Костадин Мариянов Ангелов Силистра ПГСУАУ"Ат.Буров" 12 Рентгенови лъчи 50
15 Ивайло Георгиев Гебешев Силистра ПГСУАУ"Ат.Буров" 12 Рентгенови лъчи 50
16 Стефан Стефанов Иванов Варна СОУ "Димчо Дебелянов" 12 В света на астрономията 41
16 Петтьо Росенов Еремиев Своге ПГ "Велизар Пеев" 11 Хардуер на компютър 41
16 Емил Емилов Георгиев Своге ПГ "Велизар Пеев" 11 Хардуер на компютър 41
16 Владислава Николова Йончева Тетевен СОУ "Георги Бенковски" 10 Регионите в България 41
17 Борислав Валентинов Костов Своге ПГ "Велизар Пеев" 12 Анатомия на човека 39
18 Златко Христинов Златков Варна СОУ "Димчо Дебелянов" 12 Философията в нашите очи 33
18 Иван Руменов Йочев Плевен МГ,,Гео Милев" 5 Училищен сайт на НУ "Патриарх Евтимий" 33
 
 

ППМГ "Нанчо Попович", гр. Шумен
ул. "Кирил и Методи" 68